PIĄTEK – 28. GRUDNIA 2018 – GODZ. 9.00

1.

Żelków Kolonia: Przemysłowa, Dębowa, Miodowa, Kwiatowa, Wiśniowa

2.

Żelków Kolonia: Akacjowa (od początku), Parkowa, Malinowa

3.

Żelków Kolonia: Akacjowa (od końca), Sosnowa.

4.

Żelków Kolonia: Siedlecka (od końca), Spokojna, Leśna.

5.

Żelków Kolonia: Siedlecka – parzyste (od początku), Krótka, Bursztynowa,

6.

Żelków Kolonia: Siedlecka – nieparzyste (od początku)

7.

Żelków Kolonia: Siedlecka (od obwodnicy), Jodłowa, Rubinowa,

SOBOTA – 29. GRUDNIA 2018 – GODZ. 9.00

1.

Żelków Kolonia: Widok (od końca).

2.

Żelków Kolonia: Swoboda (od początku do nr 50 i 35)).

3.

Żelków Kolonia: Swoboda (od 37 do końca), Sadowa, Żwirowa

4.

Żelków Kolonia: Piaskowa, Stalowa, Polna, Portowa, Lotnicza

5.

Domanicka (od początku),

6.

Leśna 96, 90,84, 67A; Grzybowa 13,  Grzybowa (14, 31, 35), Motocyklowa

7.

Jagodowa, Konwaliowa, Żurawinowa, Grzybowa (od końca do obwodnicy)

NIEDZIELA - 30. GRUDNIA 2018 – GODZ. 14.00

1.

Sosnowa – blok nr 5 (kl. I, II). 

2.

Sosnowa – blok nr 7 (kl. I, II).

3.

Romanówka – domy jednorodzinne (od końca).

4.

Romanówka – blok nr 17 (od początku)

5.

Romanówka - blok nr 17 (od końca)

PONIEDZIAŁEK – 31. GRUDNIA 2018 – NIE KOLĘDUJEMY

 

WTOREK – 01. STYCZNIA 2019 – NIE KOLĘDUJEMY

 

ŚRODA - 2. STYCZNIA 2019 – GODZ.16.00

1

Gen. St. Maczka – blok nr 10 

2.

Gen. St. Maczka – blok nr 10 

3.

Gen. St. Maczka – blok nr 10 

4.

Gen. St. Maczka – blok nr 10 

5.

Gen. St. Maczka – blok nr 10

6.

Gen. St. Maczka – blok nr 10

7.

Gen. St. Maczka – blok nr 12

CZWARTEK - 03. STYCZNIA 2019 - GODZ. 16.00

1.

Koszarowa blok nr 2 

2.

Koszarowa blok nr 2 

3.

Koszarowa blok nr 2

4.

Koszarowa blok nr 4

5.

Koszarowa blok nr 4 

6.

Koszarowa blok nr 4 

7.

Sowińskiego - blok nr 40 (kl. I, II, III, IV)

 PIĄTEK – 04. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Unitów Podlaskich – blok nr 1 (kl. I, II).

2.

Unitów Podlaskich – blok nr 2 (kl. I, II, III).

3.

Unitów Podlaskich – blok nr 3 (kl. I, II, III).

4.

Unitów Podlaskich – blok nr 3 (kl. V, IV).

5.

Unitów Podlaskich – blok nr 5 (kl. I, II).

6.

Unitów Podlaskich – bloki: nr 13 (kl. I, II), nr 8 (od początku).

7.

Artyleryjska (od końca)

SOBOTA – 05. STYCZNIA 2019 – GODZ. 09.00

1.

Myśliwska (od końca)

2.

Myśliwska (od początku), Łowcza

3.

Sosnowa (domki jednorodzinne), Dzieci Zamojszczyzny – blok nr 39

4.

Dzieci Zamojszczyzny 

5.

Borowikowa, Dzieci Zamojszczyzny 

6.

Chmielna, Wędkarska, Rybacka

7.

Podmiejska, Piwna, Kurkowa, Strzelecka

 

NIEDZIELA – 06.01.2019 – godz. 14.00

1.

Partyzantów - 14 A

2.

Partyzantów - 14 B

3.

Partyzantów - 14 C

4.

Partyzantów - 14 D

5.

Partyzantów - 14 E

PONIEDZIAŁEK – 07. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Partyzantów - 14 F

2.

Partyzantów - 14 F 

3.

Partyzantów - 14 F

4.

Partyzantów –14 G 

5.

Partyzantów –14 G 

6.

Partyzantów - 14 G

7.

Chłopickiego, Dwernickiego

WTOREK – 08. STYCZNIA 2019– GODZ. 16.00

1.

Unitów Podlaskich – blok nr 10 (kl. I, II, III).

2.

Unitów Podlaskich – blok nr 10 (kl. VI, V, IV).

3.

Żeglarska – blok nr 4 (kl. I, II, III).

4.

Żeglarska – blok nr 6 (kl. I, II, III).

5.

Skrzyneckiego

6.

Koszarowa (domy jednorodzinne) od początku

7.

Koszarowa (domy jednorodzinne) od końca

ŚRODA – 9. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Unitów Podlaskich - blok nr 11 (kl. I, II, III)

2.

Unitów Podlaskich – blok nr 11 (kl. VI, V, IV).

3.

Unitów Podlaskich – blok nr 11 (kl. IX, VIII, VII).

4.

Unitów Podlaskich – blok nr 12 (kl. I, II, III, IV).

5.

Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. I, II, III).

6.

Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. V, IV).

7.

Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. VI, VII).

CZWARTEK – 10. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Wodniaków – blok nr 2 (kl. I, II).

2.

Wodniaków – blok nr 2 (kl. IV, III).

3.

Wodniaków – blok nr 4 (kl. I, II).

4.

Wodniaków – blok nr 5.

5.

Wodniaków – blok nr 6 (kl. I, II, III).

6.

Wodniaków – blok nr 6 (kl. V, IV).

7.

Wodniaków – blok nr 7 (kl. I, II, III).

PIĄTEK – 11. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Wodniaków – blok nr 8 (kl. I, II, III).

2.

Wodniaków – blok nr 8 (kl. V, IV).  

3.

Romanówka – blok nr 1 (kl. I, II, III, IV).

4.

Romanówka – blok nr 1 a (kl. I, II).

5.

Romanówka – blok nr 3 (kl. I, II, III, IV).

6.

Romanówka – blok nr 7 (kl. I, II, III).

7.

Romanówka – blok nr 7 (kl. V, IV).

SOBOTA – 12. STYCZNIA 2019 – GODZ. 9.00

1.

Gajowa (od początku), Poziomkowa, 

2.

Gajowa (od końca), Borówkowa, 

3.

Leśna (od Grzybowej), Kalinowa (od początku) 

4.

Leśna (od początku), Wilcza.

5.

Ceglana – nieparzyste (od początku).

6.

Ceglana – parzyste (od początku), nieparzyste (od końca).

7.

Wspólna (1-32)

NIEDZIELA – 13. STYCZNIA 2019 – GODZ. 14.00

1.

Partyzantów – parzyste – domy jednorodzinne (od początku), Sowińskiego – domy jednorodzinne (od początku)

2.

Partyzantów – nieparzyste– domy jednorodzinne (od początku).

3.

Garwolińska- parzyste (od końca), nieparzyste (od początku).

4.

Garwolińska – nieparzyste (od końca). 

5.

Sowińskiego – domy jednorodzinne (od początku), Garwolińska nieparzyste (od początku).

Poniedziałek – 14. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Niepodległości – blok nr 2 (kl. I, II, III).

2.

Niepodległości – blok nr 2 (kl. VI, V, IV).

3.

Niepodległości – blok nr 4 (kl. I, II, III).

4.

Niepodległości – blok nr 6 (kl. I, II, III).

5.

Niepodległości – blok nr 6 (kl. V, IV).

6.

Niepodległości – blok nr 8 (kl. I, II, III).

7.

Niepodległości – blok nr 14 (kl. I, II, III).

Wtorek – 15. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Niepodległości – blok nr 10 (kl. I, II).

2.

Niepodległości – blok nr 10 (kl. V, IV, III).

3.

Niepodległości – blok nr 10 a (kl. I, II).

4.

Niepodległości – blok nr 10 a (kl. IV, III).

5.

Niepodległości – blok nr 12 (kl. I, II, III, IV).

6.

Niepodległości – blok nr 16 (kl. I, II, III).

7.

Niepodległości – blok nr 18 (kl. I, II, III).

Środa – 16. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Unitów Podlaskich – blok nr 6 (kl. I, II, III, IV).

2.

Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. I, II).

3.

Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. III, IV, V).

4.

Unitów Podlaskich – blok nr 7 (kl. VII, VI).

5.

Unitów Podlaskich – blok nr 7a (kl. I, II).

6.

Unitów Podlaskich – blok 15 (kl. I, II).

7.

Dzieci Zamojszczyzny - Wioska SOS

CZWARTEK – 17. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Romanówka – blok nr 9 (kl. I, II).

2.

Romanówka – blok nr 11 (kl. I, II).

3.

Romanówka – blok nr 11 (kl. IV, III).

4.

Romanówka – blok nr 13 (kl. I, II, III).

5.

Romanówka – blok nr 13 (kl. V, IV).

6.

Romanówka – blok nr 15 (kl. I, II, III, IV). 

7.

Romanówka – blok nr 19.

PIĄTEK – 18. STYCZNIA 2019 – GODZ. 16.00

1.

Łukasińskiego (od początku), Kryłowa, Makuszyńskiego.

2.

Łukasińskiego (od ul. Partyzantów).

3.

Wrzosowa (od początku)

4.

Wrzosowa (od końca)

5.

Wrzosowa (nr 41-49)

6.

Wrzosowa (nr 41-49)

7.

Benedyktowicza, Maciągowej (od końca).

SOBOTA – 19. STYCZNIA 2019 – GODZ. 09.00

1.

Niepodległości – blok nr 20 (kl. I, II, III, IV).

2.

Niepodległości – blok nr 22 (kl. I, II, III, IV).

3.

Chełmońskiego (od początku), Kosowska

4.

Obozowa (od końca), Krucza.

5.

Vogla

6.

Rytla 11

7.

Wintera (od końca), Rutkowskiego (od końca), Unitów Podlaskich – domy jednorodzinne.

NIEDZIELA – 20. STYCZNIA 2019 – GODZ. 14.00

1.

Rytla 26

2.

Rytla 26

3.

Rytla 28 

4.

Rytla 28

5.

Bucholca (od końca)

SOBOTA – 26. STYCZNIA 2019 – GODZ. 10.00

 

1.dadatkowa

 

2.dodatkowa

 

3.dodatkowa

Święta

Sobota, I Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Licznik

Liczba wyświetleń:
4801279

Statystyki