V NIEDZIELA WIELKANOCY 19.05.2019 r.

7.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 18 rocznicy urodzin Huberta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, opiekę Maryi w dorosłym życiu.

2. Za + Jana Milczarka w 7 dzień po śmierci.

9.00

1. Za ++ rodziców z rodziny Niedziółków i Jóźwiaków.

2. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

10.30

1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mam i tatusiów z przedszkola - ochronki.

12.00

1. W intencji dzieci ochrzczonych ich rodziców i chrzestnych. 2. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

14.00

1. Za ++ Genowefę, Feliksa, Janinę Seredzińskich, ++ rodziców z obojga stron.

16.00

1. Za + Zofię Wasilewską i + brata Stanisława.

18.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 55. rocznicy ślubu Władysławy i Stanisława Skrajnych z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla całej rodziny. O zdrowie dla Stanisława.

PONIEDZIAŁEK 20.05.2019 r.

7.00

1. Za + Iwonę.

2. Za ++ Marcina Gawinkowskiego w 1 rocznicę śmierci oraz za + Bogdana Gawinkowskiego.

3. Za + Ewę Pankiewicz - intencja od apostolatu „Złotej Róży”.

4. Za + Karola Kota w 7 rocznicę śmierci.

5. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

6. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

18.00

1. Za + Edwardę Grabarczyk w 5 rocznicę śmierci, + Kazimierza, ++ dziadków Edwarda i Mariannę.

2. Za ++ Stanisława, Zofię, Mariana, Jerzego, Józefa i Mariannę Troć i wszystkich ++ z rodziny.

3. Za ++ Czesława Popka i jego rodziców.

 WTOREK 21.05.2019 r.

Uroczystość Św. Eugeniusza De Mazenoda, Biskupa

7.00

1. Za + mamę Jadwigę Walecką.

2. Za ++ Marka, Wiesława, Helenę, Władysława.

3. Za + Zdzisława oraz ++ z rodzin: Noszczaków, Kołodziejaków i Marciszewskich.

4. Za + Zygmunta Barańskiego w 30 dzień po śmierci.

5. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

6. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

18.00

1. Dziękczynna za dar życia i świętości św. Eugeniusza De Mazenoda założyciela Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej z prośbą o nowe święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dziękczynno-błagalna z okazji 86 rocznicy urodzin Heleny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.

3. Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Agnieszki z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej.

4. Za + Henryka Mojzycha.

ŚRODA 22.05.2019 r.

7.00

1. Za + Irenę Grądzielewską i ++ Ewę i Bronisława Dąbrowskich.

2. Za ++ Teresę Czarnocką w 18 rocznicę śmierci i + Mariana Czarnockiego w 12 rocznicę śmierci.

3. Za ++ Mirosławę Podgórską i Janinę Pietrusiak w 2 rocznicę śmierci.

4. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

5. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

18.00

1. Za + Władysława w 17 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

2. Za + Zygmunta w 23 rocznicę śmierci oraz ++ Józefę, Karolinę i Jana.

3. Za + Ryszarda w 18 rocznicę śmierci oraz ++ Reginę i Lucjana Popławskich.

CZWARTEK 23.05.2019 r.

7.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 23 rocznicy urodzin Klaudii z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej.

2. Za + Kazimierę Chomicką w 4 rocznicę śmierci, ++ z rodzin: Chomickich i Firasiewiczów.

3. Za + Jerzego Radzyńskiego w 2 rocznicę śmierci.

4. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

5. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

18.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy urodzin wnuczki Magdaleny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla niej i jej rodziców.

2. O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla wnuczków Adama, Piotra i Zosi w rocznicę urodzin oraz dla ich rodziców.

3. Za + Norberta Grębowicza w 6 rocznicę śmierci z okazji imienin.

 PIĄTEK 24.05.2019 r.

Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

7.00

1. Za + Mirosława.

2. Za ++ Irenę i Antoniego Radzikowskich, + brata Antoniego i bratanka Andrzeja.

3. Za ++ Kamila Ługowskiego w 4 rocznicę śmierci, ++ Krystynę, Edwarda Ługowskich, Zenona Wojciecha Zamyłka Alinę, Małgorzatę, Kazimierza Olszewskich, Karola Dziedzic, Tadeusza Celińskiego.

4. Za + męża Mieczysława w 1 r. śmierci oraz ++ z rodziny Skolimowskich i Kwiatków.

5. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

6. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

18.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 7 rocznicy ślubu Agnieszki i Michała z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej. 2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w powołaniu kapłańskim z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Świętej Rodziny dla Michała z okazji 11 rocznicy święceń. 3. Za + mamę Wandę i Annę z okazji dnia Matki oraz + Szczepana Harasim.

SOBOTA 25.05.2019 r.

7.00

1. Za ++ Jadwigę i Reginę, Józefa i Zbigniewa, ++ z rodziny Ropczuków, + Wincentego Kowalczyka.

2. Za + mamę Jadwigę, ++ Mariannę, Katarzynę Marka i Jana.

3. Za + Jadwigę Irenę oraz Barbarę i + brata Andrzeja.

4. Za + Jana Milczarka.

5. Za + Jerzego Drzewowskigo (Msza św. gregoriańska)

6. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

14.00

Ślub: Justyna i Stanisław.

15.00

Ślub: Izabela i Nick.

16.00

Ślub: Paulina i Mariusz

17.00

Ślub: Marzena i Łukasz.

18.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 19 rocznicy urodzin Jakuba z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej.

2. Dziękczynno-błagalna z okazji 6 rocznicy urodzin Jakuba i Aleksandra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

3. Za ++ Szczepana, Janinę, Janinę, Józefa, ++ z rodzin: Terlikowskich, Kamińskich i Łuciuków.

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 26.05.2019 r.

7.00

1. Za + mamę Feliksę Urban w 43 rocznicę śmierci.

9.00

1. Za ++ rodziców Krystynę, Wacława, + siostrę i ++ dziadków. 2. W intencji o urodzaje dla mieszkańców Żelkowa Koloni. 3. Za + Jerzego Drzewowskiego (Msza św. gregoriańska).

10.30

1. Za + Sławomira Krasnodębskiego w rocznicę śmierci o wieczne szczęście i pokój duszy oraz za ++ z rodzin: Krasnodębskich, Gajowniczków i Mućko.

12.00

1. Rocznice Małżeństw:

40 rocznica ślubu Anny i Zbigniewa Sikorów.
25 rocznica ślubu Izabeli i Michała Małychów.
20 rocznica ślubu Jolanty i Jerzego Sobiczewskich.
5 rocznica ślubu Adrianny i Kamila Dawidowiczów.
2 rocznica ślubu Karolina i Kamila Fraczak.
1 rocznica ślubu Katarzyna i Roberta Kublik.

2. W intencji Róż Żywego Różańca. 3. Za + Krzysztofa Głuchowskiego (Msza św. gregoriańska sprawowana poza parafią)

16.00

1. Za + mamę Mariannę w dniu matki.

18.00

1. Dziękczynno-błagalna z okazji 10 rocznicy urodzin Tymoteusza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

 

     

Święta

Poniedziałek, V Tydzień Wielkanocny
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera

Licznik

Liczba wyświetleń:
4941708

Statystyki