- 22 KWIETNIA 2018 -
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 

1.  IV NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 22.04.2018
- gościmy dziś diakona Vadyma Dorosha OMI oraz kleryków  z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze, którzy zbierają przed kościołem ofiary na nasze WSD
 - przed kościołem do nabycia nowy numer „Posłańca św. Teresy”
- podczas mszy św.  o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji małżeństw przeżywających w miesiącu kwietniu rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz w intencji   Żywego Różańca a po niej spotkanie.
- o godz. 14.00 msza św. z udziałem kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.
- o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych. 

2.  PONIEDZIAŁEK - 23.04.2018 – Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, Głównego Patrona Polski 

3.  V NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 29.04.2018
- niedawno rozpoczął się proces beatyfikacyjny bpa Ignacego Świrskiego. Młodzież z KSM przed kościołem będzie rozprowadzała książeczki o biskupie. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wakacyjny wypoczynek naszej młodzieży.
- o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych. 

4. INNE
-  w dniach 2-5 maja br. odbędzie się w Lublinie kolejny ZjazdNINIWY . Chętnych do uczestnictwa prosimy o kontakt z o. Błażejem.

- Bractwo św. Judy Tadeusza zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Jubileuszu 200-lecia Diecezji nt.: „Zakony i zgromadzenia zakonne w Diecezji Siedleckiej” Odbędzie się ono w czwartek, 26 kwietnia o godz. 19.00, w auli I Katolickiego LO w Siedlcach .
 
- zbliżają się dni modlitw o urodzaje.  Podobnie jak w latach poprzednich prosimy parafian o zgłoszenie się do kancelarii w celu ustalenia terminów mszy św. i procesji w naszej parafii.

- przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” a w nim m.in.: jaką wizję świętości prezentuje papież? Czy w kościele są rozwody?  Na czym polega stwierdzenie nieważności małżeństwa i jak można je uzyskać?  Zachęcamy do czytania.

5. POWSTAŃMY:
* Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego śp.: Jerzego Januszewicza (l.62), który w minionym tygodniu odszedł do wieczności. Wieczny odpoczynek…

6. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

- 15 KWIETNIA 2018 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  III    NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 
- ofiary składane na tacę przeznaczone są na planowany remont ogrodzenia naszego kościoła
- o godz. 14.00 msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I komunii św., ich rodziców i opiekunów
- o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych

2.  ŚRODA – 18.04.2018
-  podczas mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji pani katechetki Bogumiły Próchniak

3.  CZWARTEK – 19.04.2018
po mszy św. wieczornej w domu parafialnym spotkanie parafialnej Rady Duszpasterskiej

4.  PIĄTEK – 20.04.2018
- o godz. 19.30 nabożeństwo „Wieczór miłosierdzia”. Najpierw półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze śpiewem, następnie odczytanie przyniesionych na kartkach próśb parafian i śpiewana koronka do Bożego Miłosierdzia a wreszcie Eucharystia sprawowana w tych wszystkich intencjach. Zakończenie Apelem Jasnogórskim ok. 21.00. 

5.  IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018
- będziemy gościć diakona z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze, który będzie głosił Słowo Boże i zbierał przed kościołem ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne.
 - ukaże się nowy numer „Posłańca św. Teresy”
- podczas mszy św.  o godz. 12.00 modlić się będziemy w intencji małżeństw przeżywających w miesiącu kwietniu rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz w intencji  Żywego Różańca a po niej spotkanie.
- o godz. 14.00 msza św. z udziałem kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, ich rodziców i opiekunów.
- o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych. 

6.  INNE
- ks. Bp Kazimierz Gurda informuje, że pani Beata Hadyś nie uzyskała pozwolenia na działalność na terenie Diecezji Siedleckiej, zaś jej posługa nie ma aprobaty Kościoła.
- nasza parafia wraz z oblacką parafią w Łebie organizuje w listopadzie br. pielgrzymkę do Meksyku. Zgłoszeniabędą przyjmowane do niedzieli 22 kwietnia.
- W piątek o godz. 18:00 w Parafii Bożego Ciała Dekanalne Spotkanie Młodzieży z naszego miasta. Uczestnictwo kandydatów do bierzmowania jest formą duchowego przygotowania i dlatego obecność jest obowiązkowa. 
 - przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” a w nim m.in.: o trudnych relacjach z teściami – jak zachować odpowiedni dystans? o Biblii jako podręczniku na każdy dzień; o zespole jelita drażliwego i jak sobie pomóc w tej chorobie?  Zachęcamy do czytania.

7.  Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Święta

Niedziela, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Czwarta Niedziela Wielkanocna

Licznik

Liczba wyświetleń:
3468646

Statystyki