Wyniki II Ligi Siódemek....

Wyniki II Ligi Siódemek Piłkarskich...

1 Kolejka

Fc Missio-Huragan (3:0) 3:0 vo

Bramki: Sulej Paweł, Stosio Jarosław, Skaruz Jakub

2 Kolejka

Fc Missio-Euro Flota (1:1) 4:2

Bramki: 2 Wielgórski Daniel, Stosio Jarosław, Zieliński Daniel

 

 

Sezon 07/08 Runda Jesienna

Goal!!!

Witam Wszystkich Gorąco...

Niedługo wystartuje kolejny pasjonujący sezon siódemek piłkarskich.Oczywiście nie może w nim zabraknąć naszej Parafialnej drużynki FC Missio.Sezon będzie zapewne bardzo ciekawy i obfitujący w wiele goli zdobywanych przez naszych ,,Miśków". Niestety naszą drużynę opuścił nasz zawodnik, opiekun i wspaniały kapłan o. Franciszek Bok. Z tej Okazji chcielibyśmy Jemu życzyć dużo zdrowia i łask od Boga oraz wielu sukcesów zarówno tych jako kapłan i jako zawodnik::)

Myślę, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej udany niż poprzedni, a drużyna będzie mogła wreszcie świętować wejście do I Ligi Siódemek PiŁkarskich....:)

 

                                                                                                     Tosiek:)

Przygotowania do Rundy Wiosennej 06/07

Drużyna FC Missio w przerwie po między rundą jesienną, a rundą wiosenną przygotowywała się i trenowała na hali Szkoły Podstawowej nr 12 w SIedlcach. Zajęcia odbywały się w każdą sobotę o godz. 19.00. Chłopaki przez okres zimowy ćwiczyli w celu podtrzymania swojej sprawności fizycznej oraz w celu jeszcze lepszego przygotowania się do rundy wiosennej która niebawem ruszy...
Oprócz walki o pierwsze miejsce w II lidze, chłopaków czeka Puchar Ligi czyli możliwość gry z drużynami z wyższej, bądź niższej ligi...
                         Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie, albo przynajmniej duchowe jej wsparcie....
                                                                                    POWODZENIA!!!

Kilka słów o rundzie jesiennej:)

                                                                        Jesień 06/07
 Parafialna drużyna FC Missio na koniec rundy jesiennej zajmuje 6 miejsce w II lidze.( II Liga-11 zespołów z czego 2 pierwsze miejsca są premiowane wejściem do I Ligi) Zespół zgromadził na swoim koncie 10pkt, strzelił 43bramki i stracił 28. Więc pod względem skuteczności jest to dobry wynik. Drużyna zajmowała nawet już pierwsze miejsce w swojej lidze przed 4 kolejkami do końca rundy. Niezadobra końcówka i brak czołowych napastników Daniela Wielgórskiego i Jarosława Stosio spowodowały spadek drużyny na 6 lokate i zakończenie rundy jesiennej na tym że miejscu. Obecnie w okresie zimowym FC Missio trenuje na hali w Szkole Podstawowej nr 12 w Siedlcach. Zespół ma możliwość trenowania dzięki przychylności Dyrektora tegoż obiektu Pana Henryka Niedziółki. Runda wiosenna rusza na przełomnie marca/kwietnia. Myślę że team FC Missio nie pokazał do końca tego co potrafii, a przyszła runda będzie dla Nas bardzo emocjonującą i pełną zwycięstw.

Aktualne wyniki

FC Missio rozegrało kolejne mecze -  30.09.2006 z "Vikingiem" 9:0  oraz 01.10.2006  z "Rzeźnikiem"  8:2...

Mecz z Huraganem Siedlce... 30 września 2006

dzisiaj się udało... wygraliśmy!

Powrót

Skład drużyny FC Missio na rok 06/07

1. o. Franciszek Bok-opiekun
2. Jakub Skaruz
3. Daniel Bonda
4. Paweł Borkowski
5. Paweł Ługowski
6. Paweł Sulej
7. Jarosław Stosio
8. Łukasz Stosio
9. Marcin Lewandowski
10. Daniel Wielgórski
11. Michał Marton
12. Kamil Gołoś
13. Daniel Zieliński
14. Michał Kosyl
15. Krzysztof Romaniuk
16. Przemek Wiraszka
17. Bartek Radzikowski
18. Maciek Słowikowski
19. Piotr Szkop
20. Maciek Czerski

,,FC Missio”- czyli parafialna drużyna piłki nożnej

,,FC Missio”- czyli parafialna drużyna piłki nożnej

 

         Chyba wielu parafian należących Parafii Św. Teresy nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego parafia jest również reprezentowana w sporcie, a dokładnie w jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a mianowicie w piłce nożnej. Okazuje się, że nie tylko można chwalić Pana po przez modlitwę, śpiew czy samą rozmowę, ale można to pokazywać czynnie uprawiając jakiś sport,w przypadku Missio –piłkę nożną.

 

         FC Missio to drużyna która została złożona z ministrantów i chłopaków należących do naszej wspólnoty parafialnej. Drużyna powstała w 1993 r. W tym czasie przez drużynę przeszło wielu wspaniałych kapłanów, którzy chcieli czynnie spędzać wolny czas, a przy tym świetnie się bawić i wychwalać Pana Boga.

         FC Missio nigdy by nie powstało i nie działało by do tej pory, gdyby nie zasługa cudownych księży, którzy naprawdę kochali sport np.: o. Marek Skiba, o. Mariusz Legieżyński, o. Jarek Wachowski, o. Mariusz Bosek, o. Adam Jaworski i obecnie ksiądz prowadzący drużynę, czyli o. Franciszek Bok.

         Drużyna posiada komplet żółto-czarnych strojów potrzebnych do gry w meczach oficjalnych i  na treningach. Zespół ludzi występujących pod szyldem Św. Tereski występuje w Siedleckiej Lidze Siódemek Piłkarskich. FC Missio odnosi wiele sukcesów w tychże rozgrywkach występując w II Lidze. Celem parafialnego składu jest awans do I Ligi. W Siedlcach oraz w całym kraju występuje wiele drużyn, które reprezentują swoje parafie. Nasza drużyna jest otwarta na nowe znajomości i zawsze chętna na rozgrywanie przyjacielskich spotkań, np.  z Parafią Bożego Ciała.

         W drużynie FC Missio obecnie występuje17 graczy. Należą do nich:
Gołoś Kamil, Paweł Sulej, Słowikowski Maciej, Romaniuk Krzysztof-kapitan, Marton Michał, Ługowski Paweł, Radzikowski Bartek, Wielgórski Daniel, Stosio Jarosław, Stosio Łukasz, Szkop Piotr, Bonda Daniel, Skaruz Jakub- zastępca kapitana , Kosyl Michał, Jóźwik Daniel oraz o. Franciszek Bok czyli nowy zawodnik i opiekun drużyny.

         Na koniec chciałbym Serdecznie zaprosić wszystkich parafian oraz kibiców tej dyscypliny sportowej na nasze mecze oraz proszę o duchowe wsparcie i modlitwę za drużynę, która dzielnie reprezentuje parafię Św. Tereski od Dzieciątka Jezus.

 

                                                                    Serdecznie Zapraszamy !!!

           

Więcej informacji można uzyskać u samego opiekuna zespołu czyli o. Franciszka Boka.

ps. na zdjęciu są:

Górny rząd od lewej: Wielgórski Daniel, Bonda Daniel, Marton Michał, Stosio Jarosław, Lewandowski Marcin

Dolny rząd od lewej: Romaniuk Krzysztof, Bonda Robert, Skaruz Jakub

 

Mecz z Mitrą

Piękna pogoda na grę w piłkę.:)

Powrót

Mecz Ligowy Z Huraganem Siedlce

Mecz odbył się na treningowych boisku Pogoni Siedlce.

Powrót

Galeria Naszych Kibiców:):)

Oto nasi kibice...

Powrót

Święta

Środa, VI Tydzień zwykły
Rok C, I
Dzień Powszedni

Licznik

Liczba wyświetleń:
4836918

Statystyki