KSM 1%

UWAGA: KOLĘDA ODBĘDZIE SIĘ TYLKO U RODZIN DO KTÓRYCH KAPŁAN ZOSTANIE ZAPROSZONY PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Formularz zgłoszenia dostępny TUTAJ

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z FORMY INTERNETOWEJ, KTÓRA UŁATWI NAM ORGANIZACJĘ KOLĘDY.

W kościele dostępne są także papierowe formularze zgłoszenia

W CZASIE KOLĘDY PROSIMY O ZACHOWANIE ZASAD SANITARNYCH.

 

WTOREK – 28.12.2021 – GODZ. 9.30
1. Żelków Kolonia: Portowa, Lotnicza, Piaskowa, Stalowa, Polna, Platynowa
2. Żelków Kolonia: Swoboda (parzyste od początku), Żwirowa, Sadowa
3. Żelków Kolonia: Swoboda (nieparzyste od początku)
4. Żelków Kolonia: Swoboda (od końca)
ŚRODA – 29.12.2021 – GODZ. 9.30
1. Żelków Kolonia: Widok (od końca)
2. Żelków Kolonia: Widok (od końca)
3. Żelków Kolonia: Akacjowa (od początku), Parkowa, Malinowa
4. Żelków Kolonia: Akacjowa (od końca)
5. Żelków Kolonia: Przemysłowa, Dębowa, Miodowa, Kwiatowa, Wiśniowa (po stronie lewej od Akacjowej)
CZWARTEK– 30.12.2021 – GODZ. 9.30
1. Żelków Kolonia: Siedlecka – parzyste (od początku), Krótka, Bursztynowa, Perłowa jeden dom
2. Żelków Kolonia: Siedlecka – nieparzyste (od początku)
3. Żelków Kolonia: Siedlecka (od obwodnicy), Jodłowa, Rubinowa
4. Żelków Kolonia: Siedlecka (od końca), Spokojna, Leśna
5. Jagodowa, Konwaliowa, Żurawinowa, Grzybowa (od końca do obwodnicy)
NIEDZIELA – 02.01.2022 – GODZ. 14.30
1. Niepodległości – blok nr 2 (kl. I, II, III)
2. Niepodległości – blok nr 2 (kl. VI, V, IV)
3. Niepodległości – blok nr 4 (kl. I, II, III)
4. Niepodległości – blok nr 6 (cały)
PONIEDZIAŁEK – 03.01.2022 – GODZ.16.00
1. Niepodległości – blok nr 12 (kl. I, II, III, IV)
2. Niepodległości – blok nr 14 (kl. I, II, III)
3. Niepodległości – blok nr 16 (kl. I, II, III)
4. Niepodległości – blok nr 18 (kl. I, II, III)
WTOREK – 04.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Leśna (od początku), Wilcza, Kalinowa
2. Wintera
3. Wrzosowa (od początku)
4. Obozowa (od końca), Krucza
5. Wspólna (1-32)
6. Vogla (od początku)
ŚRODA – 05.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Unitów Podlaskich – blok nr 6 (kl. I, II, III, IV)
2. Unitów Podlaskich – blok nr 7
3. Unitów Podlaskich – blok nr 7a (kl. I, II)
4. Unitów Podlaskich – blok nr 10
5. Unitów Podlaskich blok nr 12
6. Unitów Podlaskich – bloki: nr 15 (kl. I, II), nr 13 (kl. I, II), nr 8 (od początku)
CZWARTEK – 06.01.2022 – GODZ. 14.30
1. Dzieci Zamojszczyzny (od początku)
2. Sosnowa (domki jednorodzinne), Dzieci Zamojszczyzny – blok nr 39
3. Borowikowa, Dzieci Zamojszczyzny
4. Podmiejska, Piwna, Kurkowa, Strzelecka
PIĄTEK – 07.01.2022 – godz. 16.00
1. Chmielna, Wędkarska, Rybacka
2. Chełmońskiego (od początku), Kosowska
3. Niepodległości – blok nr 10
4. Niepodległości – blok nr 10 a (cały)
SOBOTA – 08.01.2022 – GODZ. 9.30
1. Koszarowa blok nr 2 kl 1
2. Koszarowa blok nr 2 kl 2-4
3. Koszarowa blok nr 2 kl 5-6
4. Koszarowa blok nr 4 kl 1-4
5. Koszarowa blok nr 4 kl 5-6
6. Skrzyneckiego (domy jednorodzinne – od początku)
NIEDZIELA – 09.01.2022 – GODZ. 14.30
1. Unitów Podlaskich – blok nr 1 (kl. I, II)
2. Unitów Podlaskich – blok nr 2 (kl. I, II, III)
3. Unitów Podlaskich – blok nr 3
4. Unitów Podlaskich – blok nr 5 (kl. I, II)
5. Dzieci Zamojszczyzny – Wioska SOS
PONIEDZIAŁEK – 10.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Partyzantów – 14 A
2. Partyzantów – 14 B
3. Partyzantów – 14 C
4. Partyzantów – 14 D
5. Partyzantów– 14 F
6. Partyzantów – 14 F
WTOREK – 11.01.2022 – godz. 16.00
1. Partyzantów – 14 E
2. Partyzantów – 14 G
3. Garwolińska – parzyste (od końca)
4. Garwolińska – nieparzyste (od końca)
5. Żeglarska – blok nr 4 (kl. I, II, III)
6. Żeglarska – blok nr 6 (kl. I, II, III)
ŚRODA – 12.01.2022 – godz. 16.00
1. Gajowa (od początku), Poziomkowa
2. Gajowa (od końca), Borówkowa,
3. Ceglana – nieparzyste (od początku)
4. Ceglana – parzyste (od początku), nieparzyste (od końca)
5. Leśna 96, 90,84, 67A; Grzybowa 13, Grzybowa (14, 31, 35), Motocyklowa
6. Domanicka (od początku)
CZWARTEK – 13.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Wodniaków – blok nr 2 (cały)
2. Wodniaków – blok nr 4 (kl. I, II)
3. Wodniaków – blok nr 5
4. Wodniaków – blok nr 6
5. Wodniaków – blok nr 7 (kl. I, II, III, IV)
6. Wodniaków – blok nr 8
PIĄTEK – 14.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Niepodległości – blok nr 20 (kl. I, II, III, IV)
2. Niepodległości – blok nr 22 (kl. I, II, III, IV)
3. Artyleryjska – 9A i 9B i 9C
4. Partyzantów – parzyste i nieparzyste – domy jednorodzinne (od początku)
SOBOTA – 15.01.2022 – GODZ. 9.30
1. Romanówka – blok nr 1 (kl. I, II, III, IV)
2. Romanówka – blok nr 1a (kl. I, II)
3. Romanówka – blok nr 3 (kl. I, II, III, IV)
4. Romanówka – blok nr 7 (cały)
NIEDZIELA – 16.01.2022 – GODZ. 14.30
1. Romanówka – blok nr 17 (od początku)
2. Romanówka – blok nr 9 (kl. I, II)
3. Romanówka – blok nr 11 (kl. I, II)
4. Romanówka – blok nr 11 (kl. IV, III)
PONIEDZIAŁEK – 17.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Romanówka – blok nr 13 (cały)
2. Romanówka – blok nr 15 (kl. I, II)
3. Romanówka – blok 15 (kl. III, IV)
4. Romanówka – blok nr 19
WTOREK – 18.01.2022 – godz. 16.00
1. Gen. St. Maczka – blok nr 12 (1-58)
2. Gen. St. Maczka – blok nr 12 powyżej numeru 58
3. Sowińskiego – domy jednorodzinne (od początku)
4. Koszarowa (domy jednorodzinne) od początku oraz Łowcza
ŚRODA 19.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Niepodległości – blok nr 8 (kl. I, II, III)
2. Myśliwska
3. Benedyktowicza, Maciągowej (od końca)
4. Sosnowa – blok nr 5 (kl. I, II); blok nr 7 (kl. I, II)
CZWARTEK – 20.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Unitów Podlaskich – blok nr 11 (I-VI)
2. Unitów Podlaskich – blok nr 11 (kl. IX, VIII, VII)
3. Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. I, II, III, IV, V)
4. Unitów Podlaskich – blok nr 14 (kl. VI, VII)
PIĄTEK – 21.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Rytla 26 i 28
2. Rytla 11 (od początku)
3. Artyleryjska (od końca)
4. Romanówka – domy jednorodzinne (od końca)
SOBOTA – 22.01.2022 – GODZ. 9.30
1. Chłopickiego, Dwernickiego
2. Łukasińskiego (od początku), Kryłowa, Makuszyńskiego
3. Bucholca (od końca)
4. Sowińskiego – blok nr 40 (kl I, II, III, IV)
NIEDZIELA – 23.01.2022– GODZ. 14.30
1. Gen. St. Maczka – blok nr 10 (1-79)
2. Gen. St. Maczka – blok nr 10 (80-114)
3. Gen. St. Maczka – blok nr 10 (115-154)
4. Rutkowskiego, Unitów Podlaskich – domy jednorodzinne
Bitwy Warszawskiej oraz Rodziny, które wprowadziły się do naszej parafii
PONIEDZIAŁEK – 24.01.2022 – GODZ. 16.00
1. Kosowska – bloki (3,5)
2. Kosowska – bloki (7,9)
SOBOTA – 29.01.2022 – GODZ. 9.30– KOLĘDA DODATKOWA
NIEDZIELA – 30.01.2022 – GODZ. 14.30 – KOLĘDA DODATKOWA